Advert
sandalye fabrikası karabük
Türk Milletinin Dünyaya Mesajı
Sait ALICI
Alıcı Gözüyle

Türk Milletinin Dünyaya Mesajı

Bu içerik 2290 kez okundu

                                                                                           TÜRK MİLLETİ DÜNYAYA MESAJ VERDİ

Dün akşam Safranbolu Belediye Başkanı Sayın Dr Necdet Aksoy’un 2016 yılı değerlendirme ve 2017 hedeflerini anlattığı basın toplantısına katıldık.

Doyurucu ve gayet güzel bir sunum vardı. Aslında bugünkü yazımızıda bu konuya ayırmıştık. Ancak evimize varıp neler oluyor diyerek Tv başına oturup kanallarda havadislere bakarken birden gözümüze ilişti.

Son dakika haberi Raina katili yakalandı spotları vardı. Gece geç saatlere kadar gelişmeleri takip ettik. Gurur mu desem, vatan aşkının tavan yaptığı mı desem, birçok duyguyu bir araya yaşadık.

Aslında şerefsizlere, katillere, hainlere, kalleşlere karşı her gün bu yakalama operasyonları oluyor. Ancak bu farklı oldu. Bu duygu uyuyanları uykusundan uyandırırken bizleri bir kere daha silkeledi. Titretti. Vatan sevgisi ve aşkını unutanların gözlerine, gönüllerine, yüreklerine bir kez daha kazıdı.

Yıllardır terör ile ülkemin altını üstüne getiren, on binlerce insanımızı hayatından eden PKK terörüne, son yıllarda eklenen FETÖ, İŞİD, DEAŞ, DAİŞ her ne isimdeki lanet envai çeşit terör örgütleri, iyice çığırdan çıkıp, yaşanamaz hale getirmeye çalıştılar.

İşte dün akşam RAINA teröristinin yakalama operasyonunda bilinçli yada bilinçsiz çekilen ve medya ile birlikte tarih sahnesinde yerini alan bir fotoğraf aslında halen yaşadığımız ikinci kurtuluş savaşımızın dünyaya verilen mesajıydı.

Bazen resim galerilerinde saatlerce insanların resimleri incelerken kendi kendime derdim; “ya işte bir resim niye saatlerce bakıyorlar, ne anlıyorlar?” diye. Anladım ki bazen bir tek resim sayfalara sığmayacak manalar taşıyabiliyor.

AYAĞIMIZIN ALTINDA EZERİZ

Ey ülkemin kaynaklarını yıllardır mandanız altına alıp sömürenler, ağır başlıyız, vakuruz, suskunuz, edepliyiz, sabırlıyız, İNSANIZ ama yeter artık sabrımız çok tan doldu taştı.

Ey adını, şeklini, şimalini değiştirseniz de sahipleri belli maşalarınız ile ülkemi terör illeti ile yangın yerine çevirmeye çalışan emperyalistler, bitti artık. Noktayı koyduk. Göze göz, dişe diş. Bundan sonra bu terör odaklarının zerresini ülkemize sokamayacaksınız. Olanları da işte böyle ezdik ve ayağımızın altında ezeceğiz.

Ey bu emperyalistlerin uşakları, insanlığını yitirmiş zavallı köleler, görmüyor musunuz zalimlerden kaçan mazlumların tek umudu bu millet ve bu vatandır. Ruhunuzdan, bedeninizden kopmuş Allah korkusundan hiç mi eser kalmadı? Ya ülkemden defolun gidin, ya da ayaklarımızın altında ezilmeye hazır olun.

Ey ülkeme 15 Temmuz gibi bir acıyı yaşatan, emniyetinden askeriyesine, yargısından tüm kurumlarına sızan, devlete rağmen illegal paralel yapının vatansızları, kumpasçıları, CIA devşirmesi sahte din ulamasının yardakçıları, el etek öpücüleri, haşa peygamber yerine koyucuları, ya uyanın kendinize gelin, ya bu ayağın altında ezilmeye mahkum olun.

Ey ülkemdeki uyuyan gafiller. Vatan sevgisini üç kuruşa satacak kadar gaflet ve delalete düşenler, ya titreyip kendinize gelin, ya da sizde bu insanlık yoksunu terör maşalarının akıbetine yakınsınız.

Ey ülkemdeki ikbal, makam ve mevki için, şeref, namus, onur, haysiyet her şeyini vermeye hazır hainler, bu ayaklar sizleri de ezmeye hazır.

Kafanın üzerindeki bu ayak, TÜRK MİLLETİ’nin ayağıdır. 

Helal olsun Türk İstihbaratının, Türk Polisinin, Tüm Emniyet Güçlerinin vatanperver evlatlarına

Helal Olsun bu vatan için canını ortaya koyanlara,

Helal Olsun onurunu, şerefini, haysiyetini vatanının bir zerresini hiç bir bedel karşılığı satmayan kahramanlara,

BU MİLLET SİZİN İLE GURUR DUYUYOR

BU MİLLET SİZİN İLE DİKDİK AYAKTA DURUYOR

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı