Karabüklüler Vakfı Fiyaskoya İmza Attı.

3. Ankara Karabüklüler tanıtım günlerinin organizasyonunu yaptığı belirtilen Karabüklüler Vakfı tam bir fiyaskoya imza attı. Katılım düşük organizasyon kötü.

KARABÜK - 2016-05-22 17:40:24

Karabüklüler Vakfı tarafından organize ettiği belirtilen, Ankarada"ki 3. Karabük tanıtım günleri etkinliği beklenenin çok ötesinde gerçekleşti. Katılımın azlığının yanında organizasyonda da ciddi problemlerin olduğu gözlendi.

Düzenlenen organizasyona şahsen katılımımız sırasında ve daha sonra yaptığımız görüşmelerde duyurunun yeterince yapılmadığı ısrarla belirtildi. Organizasyon alanında başka Ankara'nın Kızılay gibi ne işlek caddelerine, ne Karabük ve civarındaki illerden yoğun şekilde yaşayan insanların oturdukları mahallelerde hiçbir pankart, afiş yada duyurunun yapılmadığı söyleniyor.

,Görüştüğümüz bazı çevreler Sayın Mehmet Ali Şahin'in varlığı ve ağırlığı olmasa bu kadar da olmazdı derken Tavsyemiz Karabüklüler Vakfının acil şekilde olağanüstü kongreye giderek yönetim kurulunu yenilemesi.

Öte yandan etkinliğin düzenlendiği AKM'de basın mensuplarına ilişkin küçücük bir stand ile 3 boş koltuk konulması. Ne internet, ne haberlerin aktarılması için diğer imkanlar, hiçbir şey yok. Karabük Yerel Basının açılış günü Valiliğe ait araç ile günü birlik götürülüp getirilmesinden başka hiçbir imkan sunulmamış. Yerel Kamu Kuruluşlarının personelinden, Belediye ve katılımcı oda yada kamu yararına derneklerin çalışan ve yöneticilerine kalacak yerleri bir bir organize edilirken Karabük Basınına kalacak yer bile tahsis edilmemesi gerçekten organizasyonun ne kadar yetersiz olduğunu ortaya koymaya yeter.

Günün Diğer Haberleri