Dost Ziyaretleri ile Mutlu Olduk

Aygünsan ve Aygün Ray'ın Sahiplerinden Soner Aygün, Karabük Ajans78 ve Farklı Gazete Sahibi Okan Küçük Firmamızı Ziyaret Etti.

KARABÜK - 2016-05-19 02:13:56

FFP Dış Ticaret Danışmanlık Firması olarak çıktığımız yolda sürekli gelişme içerisinde bulunan firmamız AKM Gümrük Müşavirliği Karabük Bürosu ve son olarak Karabük Derin Haber  haber portalını bünyesine katarak tüm hızla büyümeye devam ederken dostlarımızda ziyaretleri ile bizleri memnun ediyor.

Aygünsan Demir Çelik ve Aygün Ray firmasının sahiplerinden Soner Aygün firmamız merkezini ziyaret etti. Son dönemlerdeki piyasaların durumu ile ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz Aygün devam eden çalışmalarından söz etti. Soner Aygün özellik Aygün Ray ile yaptıkları hamlelerin meyvelerini iyice vermeye başladığını, pörtföylerine sürekli yeni müşteriler dahil olduğunu, hem yurt içinde hem de yurt dışında AYGÜN RAY' ın artık bir marka haline geldiğini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde bizlerinde ziyaret ederek katıldığı İstanbul'daki asansör ve ekipmanları uluslararası fuarının sonuçlarını almaya başladıklarını belirten Soner Aygün yurt dışı bağlantılarından gelen siparişleri hazırlamaya başladıklarını ve ihracatlara seri bir şekilde devam edeceklerini söyledi.

Asansör Rayı konusundaki yeni yatırımlar ve üretim kapasitesini genişletme çalışmalarının da sürdüğünü söyleyen Genç İş Adamı Soner Aygün, kalite, hizmet ve üretim noktasında sürekli çıtalarını daha yukarı taşıma hedeflerini anlattı.

Yıllarca Karabük Ajans 78 olarak basın sektörüne devam ederken son olarak geçtiğimiz aylarda Karabük Farklı Gazete ile yazılı basın hayatına da giren Okan Küçük' te ziyarette hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ajans78 ve Farklı Gazete sahibi Okan Küçük ile  hem yöremizdeki, hem de ülkemizdeki ekonomik gelişmeleri, basın sektörünü, siyaset ve cemiyet  konularını karşılıklı sohbet havası içerisinde değerlendirdik.

Gazeteci Dostumuz Okan Küçük ve Genç İş Adamı Soner Aygün'ün ziyaretleri bizleri son derece mutlu ederken kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Günün Diğer Haberleri