Karabüklüler Vakfı Fiyaskoya İmza Attı.

Karabüklüler Vakfı Fiyaskoya İmza Attı.

3. Ankara Karabüklüler tanıtım günlerinin organizasyonunu yaptığı belirtilen Karabüklüler Vakfı tam bir fiyaskoya imza attı. Katılım düşük organizasyon kötü.

KARABÜK - 2016-05-22 17:40:24 Bu içerik 2937 kez okundu.

Karabüklüler Vakfı tarafından organize ettiği belirtilen, Ankarada"ki 3. Karabük tanıtım günleri etkinliği beklenenin çok ötesinde gerçekleşti. Katılımın azlığının yanında organizasyonda da ciddi problemlerin olduğu gözlendi.

Düzenlenen organizasyona şahsen katılımımız sırasında ve daha sonra yaptığımız görüşmelerde duyurunun yeterince yapılmadığı ısrarla belirtildi. Organizasyon alanında başka Ankara'nın Kızılay gibi ne işlek caddelerine, ne Karabük ve civarındaki illerden yoğun şekilde yaşayan insanların oturdukları mahallelerde hiçbir pankart, afiş yada duyurunun yapılmadığı söyleniyor.

,Görüştüğümüz bazı çevreler Sayın Mehmet Ali Şahin'in varlığı ve ağırlığı olmasa bu kadar da olmazdı derken Tavsyemiz Karabüklüler Vakfının acil şekilde olağanüstü kongreye giderek yönetim kurulunu yenilemesi.

Öte yandan etkinliğin düzenlendiği AKM'de basın mensuplarına ilişkin küçücük bir stand ile 3 boş koltuk konulması. Ne internet, ne haberlerin aktarılması için diğer imkanlar, hiçbir şey yok. Karabük Yerel Basının açılış günü Valiliğe ait araç ile günü birlik götürülüp getirilmesinden başka hiçbir imkan sunulmamış. Yerel Kamu Kuruluşlarının personelinden, Belediye ve katılımcı oda yada kamu yararına derneklerin çalışan ve yöneticilerine kalacak yerleri bir bir organize edilirken Karabük Basınına kalacak yer bile tahsis edilmemesi gerçekten organizasyonun ne kadar yetersiz olduğunu ortaya koymaya yeter.

Sende Yorumla...

altınlar bile torpille dağıtıldı

Kızılay meydanın da bi güzellik yaptılar oda ana haberlerede dalga konusu oldu milyonluk iş yapılıyor bin liralık altınlar bile torpille veriliyor olacağı bu sonuçta ne beklenir bu işten başka 2 yıl önce

amaç para kazanma

Burada güzel bir iş yapılmaya çalışılıyor ama o işş yapmakla görevlendirilen kişiler organizasyonu tamamen para kazanma cep doldurma olarak gördükleri için işin ciddiyeti olmuyor.karabükte bir çok organizasyon firması var onlara görev verilip iş paylaşımı yapılsa bu iş bu kadar kötü olmaz karabüklü esnafı düşünseler biraz daha güzel işler ortaya çıkar. 2 yıl önce
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.