Ürkmezer: “Çocuklarımızın Başarıları Bizleri Gururlandırıyor”

Ürkmezer: “Çocuklarımızın Başarıları Bizleri Gururlandırıyor”

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer kendisini ziyarete gelen başarılı öğrencilere ‘sizlerle gurur duyuyoruz’ ifadelerinde bulundu.

BÖLGE - 2017-11-09 14:42:08 Bu içerik 637 kez okundu.

Safranbolu Şehit Murat Arık Ortaokulu'ndan mezun olduktan sonra başarıları ile kendilerinden söz ettiren Vedat Karakuş, Rabia Karakuş ve Şaban Akın, Ürkmezer’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, “Çocuklarımızın başarılı olmaları bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Gerek İlimiz gerekse ilçemiz bazında eğitimde çok büyük aşamalar kat edildiğini bilmekteyim. Bizler hem Kaymakamlık hem de Belediye olarak eğitime elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Bu vesile ile ziyaretimize gelen çocuklarımızı bir kez daha tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

Turizm Otelcilik ve İmam Hatip Lisesinde öğrenimlerine devam eden öğrencilerle uzunca bir süre sohbet eden Ürkmezer, ziyaret sonunda okullarında başarılı olan üç öğrenciye çeşitli hediyeler verdi.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.