Karabük Dahil Üç İlde Ortak Fuhuş Operasyonu

Karabük Dahil Üç İlde Ortak Fuhuş Operasyonu

Karabük Dahil Üç İlde Ortak Fuhuş Operasyonu

BÖLGE - 2017-12-02 13:02:06 Bu içerik 9261 kez okundu.

Aralarında Karabük’ün de olduğu Zonguldak Merkezli büyük bir fuhuş operasyonu yapılarak 14 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Zonguldak yerel haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Zonguldak merkezli, Bartın ve Karabük illerini kapsayan fuhuş operasyonunda aralarında yabancılarında olduğu 14 kişi gözaltına alındı.

Fuhuş Zonguldak yerel basınında;

"Zonguldak merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda, 4’ü yabancı uyruklu kadın ile birlikte gözaltına alınan 14 kişi sağlık kontrolüne getirildi.

Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, kent merkezinde günlük kiralanan evlerde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine, 2 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından operasyon başlattı. Zonguldak, Karabük ve Bartın’da belirlenen 15 adreste eş zamanlı yapılan operasyonda Azerbaycan uyruklu J.T, G.O, I.A. ve Kırgızistan uyruklu G.A. ile birlikte Semih A., Cengizhan K., Sezai Ö., Erdal A., Nurhan K., Sebahattin C., Kenan A., Şahin A., Sadi Ö. ve ismi öğrenilemeyen bir kişi gözaltına alındı. Fuhuş çetesinin lideri oldukları ileri sürülen Nurhan K., evinde yapılan aramada fuhuş amacıyla kullanılan cinsel içerikli haplar, fuhuşla ilgili alınan hesapların tutulduğu not defterleri, çok sayıda telefon ve sim kartlar ele geçirildi.

Yoğun güvenlik önemleri altında Atatürk Devlet Hastanesi ek binasında sağlık kontrolünden geçirilen şüpheliler, daha sonra İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.” şeklinde yer aldı.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.