Maddi Hasarlı 2 Yangın

Maddi Hasarlı 2 Yangın

Karabük’te dün akşam saatlerinde iş yerinde ve sabah saatlerinde bir evde meydana gelen yangın, ev ve iş yerini kullanılamaz hale getirdi.

BÖLGE - 2017-12-07 10:12:18 Bu içerik 2091 kez okundu.

Karabük’te çıkan yangında iki katlı ev kullanılamaz hale geldi.

Edinilen bilgilere göre; sobadan çıktığı tahmin edilen yangın Karabük Merkeze bağlı Kayabaşı Mahallesinde meydana geldi. 95 yaşındaki Recep Avcı’ya ait evde meydana gelen yangında iki katlı ev tamamen kullanılamaz hale geldi. O sırada mahalleden geçmekte olan bir vatandaş, yaşlı adamın sesini duyması üzerine evden son anda çıkarmayı başardı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaşlı adamı Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına aldı. Yangın İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 1 saatlik çalışması üzerine söndürülebildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ayrıca dün akşam saatlerinde Karabük’ün Safranbolu ilçesindeki sanayi sitesinde bulunan bir iş yerinde henüz nedeni bilinmeyen yangın çıktı.

Edinilen bilgilere göre; yangını fark eden iş yeri sahibi itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri herhangi bir tehlikeye karşı olay yerinden vatandaşları uzaklaştırdı. Çıkan yangın, iş yerini kullanılamaz hale getirdi.

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.