AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Kocakavak İstifa Etti

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Kocakavak İstifa Etti

AK Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanı Av. Hülya Uğur Kocakavak, İl Kadın Kolları Başkanlığı görevini bıraktığını açıkladı.

KARABÜK - 2017-12-18 12:00:36 Bu içerik 2930 kez okundu.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Av. Hülya Uğur Kocakavak;

09.07.2014 tarihinden bu yana sürdürdüğüm Ak Parti Karabük İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimi işlerimin yoğunluğu nedeniyle bırakıyorum. Bu süre içerisinde yaptığımız çalışmalarda şahsıma ve Kadın Kolları Teşkilatımıza verdikleri destekten dolayı Sayın Başkanımız Milletvekilimiz Mehmet Ali Şahin'e, Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Burhanettin Uysal'a, bir önceki İl Başkanım Sayın Timurçin Saylar'a, İl Başkanım Sayın Av. İsmail Altınöz'e, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selva Çam’a, İl ilçe ve mahalle teşkilat mensuplarımıza ve tüm dava arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Her daim aynı şuurla davamız için Ak Parti'mizin bir neferi olarak çalışmaya devam edeceğimi bildiririm. Saygılarımla” dedi.

İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise, bu zamana kadar vermiş olduğu hizmetlerden dolayı Av. Hülya Uğur Kocakavak’a teşekkür ederek;

Hülya Hanım’a özverili çalışmaları için teşekkür ederim. İl Kadın Kolları Başkanlığı için de çalışmalarımız başladı. En kısa zamanda kamuoyu ile paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.