Karabük Belediyesi Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında

Karabük Belediyesi Pırıl Pırıl Bir Karabük İçin Görev Başında

Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hava şartlarının elverişli olmasını fırsat bilerek, Belediye sınırları içerisindeki cadde ve sokakları tazyikli suyla yıkama çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor.

KARABÜK - 2017-12-27 17:17:02 Bu içerik 708 kez okundu.

Temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını sürdüren Karabük Belediyesi, caddeleri tazyikli su ile yıkayarak toz, toprak, çamur ve kötü görüntülerden arındırmış oluyor. Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden fazla önem gösteren Karabük Belediyesi, bu kapsamda sokakların daha temiz ve hijyenik olmasını sağlıyor.

Karabük Belediyesi böylece yol yıkama çalışmaları ile yol kenarları ve kanallarda biriken çöpler nedeniyle çevreye yayılan koku ve hastalıkların da önüne geçmiş oluyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Kentimizin temizliği ile ilgili çalışmalarda da Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz oldukça titiz bir şekilde çalışmaktalar. Daha temiz ve hijyenik bir Karabük için çalışmalarımızı hava şartlarının elverdiği ölçüde sürdürüyoruz. Yol Yıkama çalışmalarımız program dahilinde devam edecektir. Vatandaşlarımız yol yıkama programlarını www.karabuk.bel.tr adresinden takip edebilirler” dedi.

Yol yıkama çalışmaları sırasında temizlik ekiplerine teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, periyodik aralıklarla yapılan bu çalışmayı takdir ettiler. 

Sende Yorumla...

İbrahim zengin

Safranbolu bolu bartin gezince karabuk un ne kadar pis oldugunu goruyoruz. Belediye temizlik ekipleri yetersiz. Kontrol edenler aksam olsun eve gidelim derdinde. Rafet baskanin karabuke verecegi birsey kalmadi. Tez zamanda gider insallah. Temiz karabuk istiyoruz. Bu bizim hakkimiz 12 ay önce

Ramazan Temiz

Yollarin yikanmasi ile sehir guzellesmez, yollara acil bakim yapilmasi gerekir. Sehir buyuyor, yollar genisletilmeli. Ayrica yol temiz olursa degil hava temiz olursa rahat nefes aliriz. Dikkatimi cekti, basbakanin gelmesine yakin hava birden guzellesti, gidince yine ayni kirlilik basladi. Sizce neden ? 12 ay önce
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.