Yeni Kimlik Kartı Alacaklar Dikkat!

Yeni Kimlik Kartı Alacaklar Dikkat!

Karabük Valiliği, T.C Nüfus Cüzdanlarının T.C Kimlik Kartları ile değiştirilmesine geçtiğimiz yıl 2 Ocak 2017 tarihinden itibaren başlanıldığını, hafta içi mesai saatleri içerisinde temin edilebileceğini belirten bir açıklama yayınladı.

KARABÜK - 2018-01-02 14:21:24 Bu içerik 7134 kez okundu.

Karabük Valiliğinden gelen açıklama şu şekilde;

"T.C Nüfus Cüzdanlarının T.C Kimlik Kartları ile değiştirilmesine 02.01.2017 tarihinden itibaren başlanılmış olup; İlimiz Nüfus Müdürlüklerine de T.C Kimlik Kartlarının değişimi için yoğun bir başvuru bulunmaktadır. Bu doğrultuda özverili ve titiz bir çalışma devam etmektedir.

Vatandaşlarımızın T.C Kimlik Kartlarını zamanında alabilmeleri ve herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için İlimiz İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ve bağlı İlçe Nüfus Müdürlüklerimizin mesai saatleri yeniden düzenlenmiş olup; mesai saatleri hafta içi saat 08.30-12.30-13.30-18.30’ a kadar, Hafta sonu cumartesi günleri ise saat 09.00-16.00 arasında hizmet verilecektir.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur."

Sende Yorumla...

Hunlix

Бажаєте фіксувати рухи лісових тварин для більш ефективного полювання? Тоді [url=https://intervision.ua/videosposterejennya]відеоспостереження[/url] – це саме те, що Вам потрібно! З її допомогою Ви можете робити якісні та чіткі фотографії лісових мешканців без власної присутності. Наш Інтернет-магазин пропонує Вам широкий вибір фотопасток від надійних світових виробників. 11 ay önce
DİĞER HABERLER
Günün Diğer Haberleri
Karabük Derin Haber, Türkiye genelinde örgütlü bulunan İYAD (İnternet Yayıncıları Derneği'nin) üyesidir.