Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

84 Yıllık Güçlü Geçmiş, Yeni Nesillere Aktarılacak

84 Yıllık Güçlü Geçmiş, Yeni Nesillere Aktarılacak
1.325 okundu.
10 Haziran 2021 - 12:09

KARDEMİR Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “KARDEMİR Eğitim Gelişim Elçileri Programı” tamamlandı. Programın tamamlanması ile birlikte KARDEMİR Gelişim Elçileri Programı ilk mezunlarını verdi.

84 yıldır Türk demir ve çelik sektöründe faaliyetlerini sürdüren KARDEMİR, her geçen gün kurumsallaşan yapısı ile çalışmalarına devam ediyor. KARDEMİR Eğitim Müdürlüğü’nün başlattığı ve geçtiğimiz günlerde tamamladığı “kARDEMİR Gelişim Elçileri Programı”, ilk mezunlarını verdi.

Kardemir Gelişim Elçileri Programı’nda farklı ünitelerden çalışanlar, daha sürdürülebilir bir eğitim ve gelişim döngüsü yaratma amacı ile eğitimler alıyor. Bununla beraber program, tecrübe ve bilgi birikiminin aktarılması ve kurumsal hafızanın güçlendirilmesine de katkı sağlıyor. Gelişim Elçisi olarak programdan mezun olmaya hak kazanan çalışanlar, şirketin eğitim programları çerçevesinde mevcut çalışanlara ve Kardemir Ailesi’ne yeni katılacak kişilere iç eğitmen sıfatı ile eğitimler verecek.

Otuz dokuz personelin başarı belgesi ile şirket yöneticileri tarafından ödüllendirildiği mezuniyet programında, Gelişim Elçileri’ne rozet ve eğitici setleri de verildi. Yetişkin eğitiminin nasıl yapılması gerektiği başka olmak üzere birçok alt başlıkta eğitime tabi olan personel şirketin gelecek planlarındaki büyümesine ve kurumsallaşmasına önemli ölçüde katkı sağlayacak.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.