Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

AK Parti Heyeti Adli Yıl Açılışını Kutladı

AK Parti Heyeti Adli Yıl Açılışını Kutladı
1.279 okundu.
05 Eylül 2020 - 12:40

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz beraberindeki heyetle Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak’ı ziyaret etti.

AK Parti heyeti 2020-2021 adli yıl açılışı sebebiyle Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak ve ardından Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran’ı ziyaret etti.

Ziyaret esnasında konuşan AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal yeni adli yılı kutlayarak ““Adalet hizmetinin etkin, verimli, hızlı ve tarafsız bir şekilde yerine getirilmesi için üstün çaba gösteren hâkim ve savcılarımızın, adli ve idari personelimiz ile yargının kurucu unsurları arasında yer alan avukatlarımızın yeni adli yılını tebrik ediyor, yeni adli yılda verilen kararların toplumun her kesiminin vicdanında karşılık bulduğu, adalete olan inanç ve güvenin güçlendiği bir yıl olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ise 2020-2021 adli yılının yargı camiası başta olmak üzere ülke ve millet için hayır vesile olması temennisinde bulundu.

Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mustafa Duran nazik ziyaretinden dolayı AK Parti Teşkilatı’na teşekkür ettiler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.