Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

AK Parti Heyeti’nden Safranbolu Devlet Hastanesi’ne Ziyaret

AK Parti Heyeti’nden Safranbolu Devlet Hastanesi’ne Ziyaret
1.918 okundu.
11 Haziran 2021 - 20:17

 

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz beraberindeki heyetle Safranbolu Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulundu. Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Rıza Andaç’ı makamında ziyaret eden heyet hastanenin çalışmaları ve ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Karabük heyeti ilimize yapılan yatırımları takip ederken bir yandan da hizmeti devam eden projelerle ilgili çalışmaları yerinde inceliyor. İncelemeler kapsamında Safranbolu Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş ve AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz hastaneye tedavi için gelen hasta ve hasta yakınlarının sorunlarını dinledi.

Ziyarette AK Parti Karabük Milletvekilleri ve İl Başkanı İle beraber; AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya ve AK Parti Karabük Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimi Rıza Andaç  makamında AK Parti Karabük heyetine yapılan çalışmalar hakkında sunum yaptıktan sonra hastaneye yapılan çevre düzenlemeleri hakkında bilgiler verdi. AK Parti heyeti daha sonra hastane de yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Hastane personeli ve hasta yakınları ile bir süre sohbet eden heyet toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyareti sonlandırdı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.