Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Ak Partili İlçe Başkanları Vefa Yemeğinde Buluştu

Ak Partili İlçe Başkanları Vefa Yemeğinde Buluştu
1.669 okundu.
22 Şubat 2020 - 0:00

İLÇE BAŞKANLARI BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti’de 2002 ruhunu yakalamak ve birlik beraberlik için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Genel Merkez’de yürüttüğü üst üste davet ve toplantılar illere de yansıdı. Ak Parti Karabük İl Başkanlığı kuruluştan bu güne görev yapmış ilçe başkanlarını topladı.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından “Kuruluşundan Günümüze İlçe Başkanları Buluşması” programı düzenlendi. Programda bugüne kadar Karabük’te görev yapan ilçe başkanları bir araya geldi.

ALTINÖZ TEŞEKKÜR ETTİ

Programda AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz bir konuşma yaptı. Altınöz;

Kurulduğumuz 2001 yılından itibaren bu kutlu yürüyüşte Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayarak birlikte yürüdük. İlk günden itibaren partimizin bugünlere gelmesinde kurucu başkanları ilçe başkanları hepinizin bu parti üzerinde emekleri çok büyük. Bizden daha önce başlayan bu kutlu yürüyüşü, bu bayrağı diğer arkadaş devrettiğiniz için teşekkür ediyorum. Partimizi en iyi yerlere getirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.
Burası partimizin hafızası. Her birimiz mahallelerde köylerde en ufak mecra kadar hepiniz çok büyük çalışmalar yaptınız. Bu çalışmaları sonraki ilçe başkanlarına devrettiniz. Arkadaşlarımız da aldıkları bayrağı en yüksek yere ulaştırmak için var güçleriyle mücadele ediyorlar.

Bizler bu bayrağı en iyi yerlere taşımak için tüm teşkilatımızla sürdürüyoruz. Ben tekrar bugüne kadar ki gayretleriniz, emekleriniz ve bugünkü programımıza teşrifleriniz için teşekkür ediyorum” dedi.

MİLLETVEKİLLERİ KONUŞTU

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

2001 gibi zorlu bir dönemde yola çıktık ve 2002 seçimleriyle milletiniz partimize büyük bir teveccüh gösterdi. 22 Şubat’ta İlçe Kongrelerimizin startını veriyoruz. Bu süreçte kimi başkanlarımız nöbetlerine devam edecek kimileri ise nöbetlerini devredecekler. Aslolan bu davaya aidiyettir. Genel Başkanımıza katkıda bulunabilmektir.” şeklinde konuştu.

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise konuşmasında şunları söyledi;

AK Parti gerçekten de büyük bir ailedir, Türkiye’nin sigortasıdır. Biz birlik olacağız beraber olacağız birlikte rahmet vardır. Düşüncesiyle hadisi şerifin sözüyle birlikte hareket edeceğiz. Bu birlikteliği muhafaza edeceğiz” dedi.

MİLLETVEKİLLERİ DE DAHİL KATILIM YOĞUN OLDU

Kuruluşundan Günümüze İlçe Başkanları Buluşması” programında İlçe Başkanlarına Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşekkür mektubu takdim edildi.

Programa AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş hazır bulundu. Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan da katıldı. AK Parti İlçe Başkanları, AK Parti Karabük İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve eski İlçe Başkanları da iştirak etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.