Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Antrenör Adayları Kursta

Antrenör Adayları Kursta
1.213 okundu.
20 Ocak 2020 - 19:23

Karabük’te TFF C antrenörlük kursu start aldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Zonguldak Şubesi Ali Kemal Ergüven Grassroots-C Lisans Antrenör Kursu Karabük’te 30 antrenör adayının katılımı ile başladı.

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nda 10 gün sürecek kursta adaylar TFF Antrenörleri tarafından verilen pratik ve uygulamalı derslere katılacak.

TFF Resmi İnternet Sitesi’nden başvurularını yapmış, puan sıralamasına göre talimat uygun adayların oluşturduğu TFF Zonguldak Şubesi Ali Kemal Ergüven Grassroots-C Lisans Antrenör Kursu başladı.

Zonguldak TÜFAD (Türkiye Futbol Antrenörler Derneği) Başkanı Ahmet Birdal, Karabük ASKF(Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Başkanı İhsan Çevik, Zonguldak TÜFAD Yönetim Kurulu Üyesi Kamil Emanet ve Zonguldak TÜFAD üyesi Ozan Şentürk kursun adına düzenlendiği uzun yıllar Karabük ASKF Başkanlığı yapmış merhum Ali Kemal Ergüven’in oğlu Hasan Tahsin Ergüven’e plaket takdim etti.

Kursta, TFF Eğitim departmanından antrenörler Dr. Atilla Yüce ve Adem Tandoğan tarafından pratik ve teorik dersler veriliyor. Kurs bitiminde yapılacak sınavlar sonucunda kursu başarıyla bitiren adaylar amatör futbol faaliyetlerinin her yaş grubunda teknik adam olabilecekler.

En üst kadınlar ligi dışındaki kadın liglerinde ise teknik sorumlu ve tüm kadın liglerinde antrenör o k görev yapabilecekler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.