Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Bakan Soylu Vali Gürel’den Şenpazar Hakkında Bilgiler Aldı

Bakan Soylu Vali Gürel’den Şenpazar Hakkında Bilgiler Aldı
1.698 okundu.
21 Ağustos 2021 - 12:25

Sel afetinden yaşandığı günden itibaren sel bölgesinden ayrılmayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bölgedeki çalışmaları yerinde inceliyor. Bakan Soylu incelemeler kapsamında Karabük Valisi Fuat Gürel’in koordine ettiği Şenpazar İlçesi’ne giderek sel bölgesinde yapılan çalışmalar hakkında Vali Gürel’den bilgiler aldı. 

Kastamonu’na meydana gelen sel felaketinin ardından bölgede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Sel nedeni ile zarar gören yapılar bir bir tamir edilirken bir yandan selden olumsuz etkilenen vatandaşların yaraları bölgede bulunan yetkililer ve sivil toplum örgütleri tarafından sarılmaya çalışılıyor. Karabük Valisi Fuat Gürel’in koordine ettiği Şenpazar İlçesi’nde Karabük İl Özel İdaresi, sivil toplum örgütleri, Kızılay Karabük Şubesi ve siyasi parti temsilcileri bölge halkı için seferber o k Şenpazar’da selin izlerini büyük oranda silmeyi başardı.

Yapılana çalışmaları yerinde incelemek için bölgeye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Karabük Valisi Fuat Gürel ve ekibinden bölge hakkında bilgiler aldı.

İlçe Merkezini gezerek tek tek  vatandaş ve esnaf geçmiş olsun dileklerini ileten Bakan Soylu taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Şenpazar ilçesinin kısa sürede eski haline getirilmesinde emeği geçen başta Vali Fuat Gürel olmak üzere Şenpazar Kaymakamı Semih Memiş, Belediye Başkanı Cem Çınar ile Karabük İl Özel İdaresi ekiplerine ve ülkemizin değişik illerinden gelerek çalışma katılan ekiplere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu daha sonra ilçeden ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.