Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Basına şiddetin üzerinden GÜN geçti.

BESİAD’ın KARDEMİR Ziyareti

BESİAD’ın KARDEMİR Ziyareti
Mevlüt Budak( [email protected] )
2.515 okundu.
21 Ekim 2020 - 16:21

Bağlantı Elemanları Sanayi ve İşadamları Derneği’nin KARDEMİR ziyareti

KARDEMİR Genel Müdürü Necdet Utkanlar, Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı M. Furkan Ünal, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Zafer Demirtaş’ın yer aldığı ziyarette, BESİAD heyetini İstanbul ofisinde ağırladı.

Ziyarette BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı ve Çetin Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Necati Tecdelioğlu, Dernek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Bolt Bağlantı Elemanları Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Topuk katılım sağladı.Toplantıda dernek üyelerinden Norm Cıvata Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Uysal, Nurtel Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Ulaşan ve Dernek Genel Sekreteri Semih Özölçer de yer aldı.

Yıllık 1 milyon tonluk kapasitesi ve 700 bin tonluk üretim hacmiyle Türkiye’nin en önemli üretim alanlarından birisi olan bağlantı elemanları sektörü, ülkemizin ihracat kalemlerinde de ciddi bir konuma sahip olduğu belirtildi.Şirket, otomotivden beyaz eşyaya, savunma sanayisinden mobilya sektörüne kadar birçok alanda kullanılan bağlantı elemanları için kaliteli ürün geliştirmeyi ve tedarik etmeyi planladığını söyledi.

Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tecdelioğlu ,”Otomotiv sektörünün kalite ve sürdürülebilirlik konusunda çok hassas davranıyoruz. Şirketimizin de dernek olarak beklentileri bu yöndedir.” sözlerini söyledi.

Dernek üyelerinden Fatih Uysal ise, ”Otomotiv alanında kazancın katma değerli olduğunu ancak buna karşılık hatalı ve kusurlu ürünlerin ise aynı oranda yüksek bedellere mal oluyor.” ifadelerini dile getirdi.

KARDEMİR Genel Müdürü Necdet Utkanlar, ”Bağlantı elemanları sektörünün ihtiyaçları için KARDEMİR’in karşılık verebilecek güçte ve kabiliyette olduğunu söyleyebiliriz. Yerli cevher ve yerli imkanlarla entegre üretim tesisine sahip olan şirketlerimizi de dernek üyeleri yakından takip ediyorlar. KARDEMİR’den beklentileri yüksek. Şirketimizin de üyesi olduğu BESİAD ile ilişkilerimizi daha da güçlendirerek, ülke ihracatımıza dolaylı yolla katkı sağlamayı hedefliyoruz. Sektörün ihtiyaçlarına göre ve müşterilerimizden gelen talepler ile kalite seviyemizi her geçen gün yükseltecek ve ürün çeşitliliğimizi arttıracağız. “ifadelerini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.