Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Canyurt’un getirdiği Yatırımcı 400 kişi istihdam edecek

Canyurt’un getirdiği Yatırımcı 400 kişi istihdam edecek
3.460 okundu.
02 Şubat 2023 - 16:12

Eskipazar OSB’ye yapılacak yeni yatırım 400 kişiyi istihdam edecek.

Karabük’ün yetiştirdiği genç iş ve bürokrasi insanları kentlerine yatırım ve hizmet getirmeye devam ediyor. Sağlık sektöründeki bir firmanın kurumsal iletişim direktörlüğünü yapan Ozan Canyurt çevresindeki iş insanlarını Karabük’e yatırım yapmaya yönlendiriyor. Canyurt bazı bürokratik işlemleri için kendisinden destek isteyen yatırımcıdan Karabük’te yatırım yapma sözü aldı. Bu bağlamda bugün iş insanı Serkan Aydın ile kentimize gelen Ozan Canyurt, Karabük Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Ziyarette görüşlerini aldığımız Canyurt, “sağlık sektöründe çalıştığımızdan bu bağlamda yöremin insanlarına elimden geldiğince destek olmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda görüştüğümüz iş insanlarını da kentimize yatırım yapmaya davet ediyoruz. İşte bunlardan birisi de Kapadokya Karavan İnşaat Ltd Şti firması sahibi Serkan Aydın” dedi.

Öte yandan iş insanı Serkan Aydın’da mikrofonlarımıza yaptığı açıklamada: “Türkiye’de olmayan bir ürünü Eskipazar OSB de yapmayı düşünüyoruz. Ozan bey bizleri teşvik etti. Bizde onun bu talebini kırmadık.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.