Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Elif Köse’den Mevlid Kandili Mesajı

Elif Köse’den Mevlid Kandili Mesajı
1.994 okundu.
17 Ekim 2021 - 17:51
Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Mevlid Kandili nedeni ile bir mesaj yayımladı. Başkan Köse mesajında Mevlid Kandili’nde Peygamberimizi çok daha iyi anlamak gerektiğini vurguladı.
Alemlere rahmet o k gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) dünyayı şereflendirdiği geceyi Mevlid Kandili o k hep birlikte idrak etmenin mutluluğunu yaşadığımızı belirten Başkan Köse, mesajında şu görüşlere yer verdi:
“Bu gecenin Safranbolulu hemşehrilerim başta olmak üzere ülkemize, Müslüman âlemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum. Bu geceyi idrak ederken Peygamberimizi çok daha iyi anlamak gerekmektedir. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V) sadece bir kavme veya millete değil, bütün insanlığa peygamber o k gönderilmiştir. Onun ümmeti olmanın ve onu sevmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Bu vesile ile Mevlid Kandili’mizi bir kez daha tebrik ediyor; savaşların son bulduğu, insanlığın barış içerisinde özgürce yaşadığı, çocuklarımızın ve gençlerimizin yarın umutla baktığı bir dünya diliyorum. “
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.