Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Esen Ailesinin Mutlu Günü

Esen Ailesinin Mutlu Günü
6.314 okundu.
09 Ağustos 2022 - 10:24

Karabük cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Orhan Esen’in oğlu İsmail Esen dünya evine girdi.

Kentimizin iş insanı ve cemiyet adamı Orhan Esen’in oğlu İsmail Esen’in düğün merasi hafta sonu By Fatih düğün salonunda yapıldı.

Kentimizin iş, cemiyet siyaset ve bürokrasi hayatından birçok ismin yanı sıra ülkemizin tanınmış birçok firmalarının üst düzey yöneticileri, çevre ilçe belediye başkanları da düğüne iştirak ettiler.

Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Karabük Vali Yardımcısı Muammer Akın, Karabük İl Jandarma Komutanı Albay Garip Gümüş, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, Çatalağzı Belediye Başkanı Adnan Akgün, Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul , İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar gibi çok sayıda kamu yöneticisi ve daire müdürleri,

Karabüklü bir çok iş insanının yanı sıra, Kardemir A.Ş. Karçimsa, Eren Enerji Bolu Çimento üst düzey yöneticileri, Metro Turizm üst düzey yöneticilerinden Şenol Ayyıldız ve Özgür Ayyıldız, Kadoil Genel Müdürü Aslan Değirmenci, Kastamonu Tombullar Beton Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tombul, Aslan tuğla Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Küçükbaş, Akçansa İstanbul Bölge Bayii Hasan Cantürk,  Hasmer Bölge Müdürü, Kibar Holding ve Yolbulan Dç üst düzey yöneticileri, iş insanı Bülent Yılmaz, Müsiad Başkanı Cengiz Ünal gibi çok sayıda iş dünyasından kişiler de hazır bulundu.

Derin Medya, Derin Tv ve Derin Haber Yönetim Kurulu Başkanı Sait Alıcı’nın da davetliler arasında yer aldığı düğün merasiminde nikah şahitliğini ise daha önce Karabük’te görev yapan ve halen Isparta Defterdarı olan Osman Koçaş yaptı.

Derin Medya ailesi olarak genç evlilere ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.