Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Eskipazar OSB İle İlgili Çalışmalar Devam Ediyor

Eskipazar OSB İle İlgili Çalışmalar Devam Ediyor
3.316 okundu.
25 Şubat 2021 - 14:50

Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi kamulaştırma çalışmalarıyla ilgili çalışmalar devam ediyor.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Eskipazar İlçesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde devam eden kamulaştırma çalışmalarıyla ilgili Karabük’e açıklamalarda bulundu.

Ülke ekonomisine daha çok destek olmak, Karabük’ün ve bölgenin kalkınmasını hızlandırmak adına büyük bir projeyi daha AK Parti hükümeti Karabük’e kazandırdıklarını ifade eden Başkan Altınöz, Eskipazar OSB’de kamulaştırma bedellerinin hak sahiplerine ödenmeye başlandığını söyledi.

“Eskipazar OSB’de Kamulaştırma Bedelleri Ödenmeye Başlandı”

Başkan Altınöz AK Parti Hükümeti o k Karabük’e 19 yıldır önemli yatırımların yapıldığını ve Eskipazar OSB ile bu yatırımların devam ettiğini belirtti.

Başkan Altınöz açıklamalarına şöyle devam etti; “ Eskipazar OSB adına İl Özel İdaresi tarafından 2020 yılı Aralık ayında yapılan ilk kamulaştırma bedelleri 22.02.2021 tarihinden itibaren ödenmeye başlandı.

Yapılan kamulaştırma çalışmasında 2 bin 550 adet işlem yapılmış olup; bu tapuların OSB adına Eskipazar Tapu Müdürlüğü’nde tescilleri yapılmaktadır. Yasal işlemler tamamlandıktan sonra peyder pey ödemeler yapılmaya devam edecek.

AK Parti hükümeti o k bizler ülkemizin ve memleketimizin gelişmesi için elimizden gelen tüm gayretleri gösteriyoruz. Yatırımların takipçisi o k çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bundan sonra da Karabük’ümüze güzel projeleri getirmek adına geçmişte olduğu gibi bugünde çaba sarf edeceğiz.”dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
İbo12 Mart 2021 / 19:49

Çok yerinde fakat güzelim Yenice mizede söz vermişti ne zaman yaparlar acaba 🤔🤔🤔,saygılar

İbo12 Mart 2021 / 19:54

Ancak seçimden seçime oy alana kadar ondan sonra boşver gitsin çünkü diğer seçime ne vaat edecekler ki acaba, doğalgaz sözü vardı boş, yazık çok yazık bu milleti kandırmaya 😥😥😥

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.