Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

“Esnafımızın Aşılanması Toplum Sağlığı Açısından Önem Arz Etmektedir”

“Esnafımızın Aşılanması Toplum Sağlığı Açısından Önem Arz Etmektedir”
3.243 okundu.
26 Şubat 2021 - 11:46

Safranbolu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Deniz toplu taşıma ve taksi şoförleri için aşı talebinde bulunduklarını ifade etti.

Başkan Mehmet Deniz odaya kayıtlı minibüs, servis ve taksi taşımacılığı yapan esnafların her gün müşteri ile para alışverişi yaptığından dolayı sürücülerin temas halinde olduğuna dikkat çekti. Deniz şoförlerin salgın konusunda risk altından olduğunu vurguladı.

“Esnafımızın Aşılanması Toplum Sağlığı Açısından Önem Arz Etmektedir”

Başkan Mehmet Deniz toplu taşıma ve taksi sürücüleri için Karabük Valiliği’ne aşı talebinde bulunduklarını ifade ederek esnafların aşılanmasının toplum sağlığı için önemli olduğunu vurguladı.

Deniz açıklamasında; “Karabük Valiliğine 25.02.2021 tarihinde başvurarak risk altında bulunan üyelerimizin ve yolcularımızın sağlığı açısından taksici, servisçi, minibüsçü ve halk otobüs şoförlerinin acilen aşılandırılması toplum sağlığı açısından önem arz eden dilekçemizi vermiş bulunmaktayız.

Mart ayında yeni açılımların söz konusu olduğundan insanlarla iletişim içinde esnaf kesiminin acilen aşılanması halkımızın sağlığı açısından önem arz etmektedir.

Esnafımızın acilen aşı kapsamına alınması için ilgililerin gereğini yapacağına yürekten inanmaktayım.” İfadelerine verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.