Karabük Derin Haber

Erdoğan, Ak Partili Eski Başkanları Unutmadı!

Erdoğan, Ak Partili Eski Başkanları Unutmadı!
Avatar
melis dondu( [email protected] )
20 okundu
11 Şubat 2020 - 13:41

Erdoğan, Ak Partili Eski Başkanları Unutmadı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinde görev yapmış eski başkanları unutmadı.

AK Parti’de görev yapmış eski il başkanlarıyla sürekli bir araya gelen Erdoğan, eski ilçe başkanlarına  da mektup göndererek teşekkür etti.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan tarafından eski ilçe başkanlarına gönderilen teşekkür mektuplarını teslim etti.

Erdoğan, mektupta ise fedakarca ve özverili bir şekilde çalışma yapan ilçe başkanlarına teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı:

AK Parti’de yeni ve eski diye bir kavram yok, sadece görev değişikliği var. Her AK Partili son nefesine kadar bu kutlu davanın mensubudur. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Hep birlikte, milletimiz ve yeryüzündeki tüm mazlumlar için umut ışığı haline gelmiş bir davaya hizmet ediyoruz. Bu dava, sizin gibi yüreğinde büyük Türkiye idealini taşıyan teşkilat mensuplarımızın omuzlarında yükseliyor. İnşallah yükselmeye de devam edecek. Üstlendiği vazifelerin öneminin bilincinde olan sizler gibi dostlarımızla omuz omuza çalışmayı nasip ettiği için Rabbime ne kadar hamd etsem azdır.

AK Parti’nin gücünü birlik ve beraberliğinden aldığını ifade eden Erdoğan;

Genciyle yaşlısıyla, erkeğiyle kadınıyla herkesin elini taşın altına soktuğu bir teşkilatın mensuplarıyız. Bu süreçte kimi zaman önemli sorumluluklar üstlenmemiz, kimi zaman fedakarlıklar yapmamız gerekebiliyor. Demokrasimizin güçlenmesi, ülkemizin kalkınması için ‘Güçlü Türkiye’ sevdasıyla görev yaparak göstermiş olduğumuz fedakarlık ve özveri için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda Yüce Rabbimden muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.