Karabük Derin Haber

Belke: “Cumhurbaşkanımızın İzinden Gitmeye Devam Edeceğiz”

Belke: “Cumhurbaşkanımızın İzinden Gitmeye Devam Edeceğiz”
Avatar
melis dondu( [email protected] )
827 okundu
21 Şubat 2020 - 10:52

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) düzenlenen AK Parti Grup Toplantısına katıldı.

Toplantıda Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke ve Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

Toplantı çıkışında İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Karabük’ün selamını iletti. Ardından safran çiçeği tablosu ile tarihi Safranbolu evi maketi hediye etti.

AK Parti Karabük İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Belke;

AK Parti İl Gençlik Kolları olarak Milletvekillerimiz Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’in davetleri ile TBMM’de AK Parti Grup Toplantısına katıldık. Toplantının ardından Milletvekillerimizle beraber Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile hasbihal ettik. Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a Karabük’ün selamını ileterek kentimize davet ettik” dedi.

Belke, TBMM’yi gezdirdikleri için Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’e teşekkür ederek;

Karabük İl Gençlik Kolları olarak önemli projeler gerçekleştiriyoruz. Gençlik öncelikle tarihi iyi bilmesi lazım. Bizlerde tarih de neler olmuş, ne tür hizmetler olmuş bunları her hafta münazaralar yaparak gerçekleştiriyoruz. Biz gençlerin önünü açan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da şükranlarımızı sunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın izinden gitmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.