Karabük Derin Haber

Dükkanı Kapanan Berber Bahçesindeki Çimleri Biçti

Dükkanı Kapanan Berber Bahçesindeki Çimleri Biçti
4.735 okundu
24 Mart 2020 - 21:45

Çin’de ortaya çıkmasının ardından dünyayı kasıp kavuran koronavirüs binlerce can aldı.  Her ülkede olduğu gibi ülkemizde de Devletimiz virüsün yayılmaması için her türlü önlemi alıyor. Almaya da devam ediyor.

İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgını nedeniyle berber, güzellik salonu ve kuaförlerin faaliyetlerini ikinci bir duyuruya kadar durdurdu.

Bakanlığın talimatı sonrası dükkanını kapatanlardan biriside Karabüklü berber Kemal Yüksel. Sosyete berberi olarak ta bilinen Kemal Yüksel evde oturmaktan sıkılınca bahçesine indi. Yanına aldığı tıraş takımları ile bahçesindeki çimleri tıraş etmeye başladı.

Karabüklü berber Kemal Yüksel’in halini gören bir yakını ise cep telefonuna çekip sosyal medyada paylaştı.

Sosyal medyada videoyu görenler “berber işsizlikten ve can sıkıntısından kendini çimleri tıraş etmeye vermiş” demekten kendini alamadı.

Karabük Derin Haber olarak sosyal medyada videoda ki berber Kemal Yüksel ile görüştük. Yüksel amacının koronavirüsün yayılmaması için evlerinde kalan insanları bir nebze olsun güldürmek olduğunu söyledi. Farkındalık yaratarak tedbirlere dikkat çekmek istedim dedi. Berber Yüksel kurallara ve alınan tedbirlere harfiyen riayet ettiğini ve herkesi de uymaya davet ettiğini söyledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.