Karabük Derin Haber

Yenice Gençlik Platformu Üyelerinden Anlamlı Bağış

Yenice Gençlik Platformu Üyelerinden Anlamlı Bağış
Avatar
melis dondu( [email protected] )
1.534 okundu
25 Mart 2020 - 16:01

Karabük’ün Yenice ilçesinde gençlerin oluşturduğu platformu başlattığı kampanya ile belediyenin koronavirüs için ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarına maddi destekte bulundu.

Yenice Gençlik Platformu üyeleri, koronavirüsün Türkiye’de de görülmesiyle birlikte Yenice Belediyesine ilaçlama ve dezenfekte çalışmalarında kullanılması için bağış kampanyası başlattı.

İlçedeki gençlerinin oluşturduğu Yenice Gençlik Platformu Başkanı Tahsin Karaaslan, kampanya kapsamında Almanya’da yaşayan gurbetçilerin de katkıları ile toplanan bağışları Yenice Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Hasan Bağbaşı ve Özel Kalem Sorumlusu Mücahit Toprak’a teslim etti.

Karaaslan, 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların dışarı çıkmamaları konusunda da uyarılarda bulunarak;

Bizler gençlik platformu olarak bu süreçte yaşlımızın ve rahatsızlığı bulunup evden çıkamayan vatandaşlarımızın ihtiyaçları noktasında onların yanındayız. İhtiyaçlarının karşılanması noktasında bizlerde elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyoruz” ifadelerine yer verildi.

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.