KARABÜK
Giriş Tarihi : 01-01-2019 14:42   Güncelleme : 01-01-2019 14:42

Vali Gürel, Yeni Yılda Görev Başındaki Personelleri Unutmadı

Yeni yıla sayılı saatler kala, Karabük Valisi Fuat Gürel görev başındaki personelleri ziyaret etti.

Vali Gürel, Yeni Yılda Görev Başındaki Personelleri Unutmadı

Yeni Yıla sayılı saatler kala ,Karabük Valisi Fuat Gürel görev başındaki personelleri ziyaret etti

Vali Fuat Gürel 2018 yılının son saatlerinde İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz, İl Emniyet Müdür Vekili Osman Gül, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı ile birlikte görev başındaki emniyet güçleri ve hastane çalışanlarına ziyaret gerçekleştirdi.

Vali Gürel, Emniyet ve Jandarma Uygulama Noktalarını Ziyaret Ederek Yeni Yıllarını Kutladı


Vali Fuat Gürel beraberinde İl Jandarma Komutanı J. Albay Ali Sefa Yılmaz, İl Emniyet Müdür Vekili Osman Gül ile birlikte vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için 7/24 görev başında bulunan Emniyet Teşkilatı ve Jandarma Teşkilatı personellerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladılar.

İlk olarak Melise Jandarma Uygulama Noktasını ziyaret eden Gürel ve protokol üyeleri görevli Jandarma Personelinin yeni yıllarını kutlayarak görevlerinde başarılar dilediler.

Daha sonra Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Gürel görevli polislerle bir süre sohbet ederek görevlerinde başarılar diledi.

Gürel, "Vatanımızın ve milletimizin birliğini, huzur ve güvenliğini korumak adına mesai, tatil, bayram, yılbaşı demeden görev başında bulunan tüm güvenlik güçlerimizin yeni yıllarını kutluyorum. Polis ve jandarma  kardeşlerimiz  dışarıdaki soğuk havaya rağmen, vatandaşlarımızın huzur ve güvenini sağlamak için görevlerinin başındalar. Allah, ilimizde ve ülkemizin değişik yerlerinde görevi başında bulunan güvenlik kuvvetlerimizin yardımcısı olsun." ifadelerini verdi.

Hastane Personelini ve Tedavi Gören Hastaları Yalnız Bırakmadı

Vali Gürel,Karabük Üniversitesi (KBÜ) Eğitim Araştırma Hastanesini ziyaret ederek servislerde tedavi gören vatandaşlar ve hastane çalışanlarının yeni yıllarını kutladı.

İlk olarak Acil Servisi ziyaret eden Gürel ve protokol üyeleri görevli doktor ve hastane personelinin yeni yıllarını kutlayarak tedavi olan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundular. Daha sonra servislerde yatan hastaları odalarında ziyaret eden Vali Gürel, geçmiş olsun dilekleriyle beraber yeni yılda sağlıklı bir yaşam sürmeleri temennisinde bulundu.

Vali Gürel, Huzurevi ve Çocuk Evleri Sakinlerini Yeni Yılda Yalnız Bırakmadı

Ziyaretlerine eşi Özlem Aras Gürel ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen ile birlikte devam eden Vali Gürel,Yücel Huzurevi sakinleriyle tek tek tokalaşarak yeni yıllarını kutladı.

Huzurevi sakinleriyle pasta kesen Gürel, "2018 yılının son gününü siz büyüklerimizle geçirmek için  eşim ve arkadaşlarımızla beraber yanınızdayız. Zaman hızla akıp gidiyor, aslolan geride güzel şeyler bırakabilmektir. 2019 yılında,   ülkemiz,  bölgemiz, dünya ve insanlık için barış, huzur ve mutluluk diliyorum.  Siz Büyüklerimize de  sağlıklı, mutlu ömürler diliyorum,  hepinizin yeni yılın kutlu olsun." ifadelerine yer verdi.

Huzurevi ziyaretinin ardından Vali Fuat Gürel eşi Özlem Aras Gürel ile birlikte, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne ait çocuk evlerinde kalan çocukları ziyaret etti. Çocuklarla yakından ilgilenen Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel çocuklarla sohbet ederek pasta kestiler ve çocuklara çeşitli hediyeler vererek yeni yıllarını kutladılar.

Vali Gürel’in Karabük Halkına Yeni Yıl Mesajı


Son olarak Vali Gürel'in Karabük halkına yeni yıl mesajı, "Bir yılı daha geride bırakıyoruz,  2018 yılı Karabük’ümüz için verimli bir yıl olmuştur. İnsanıyla, doğasıyla, kültürüyle, tarihiyle, huzur ve güvenli olmasıyla müsemma şehrimizde; özellikle son yıllarda kamu ve özel sektör yatırımları ve hizmetlerinde önemli gelişmeler ve ilerlemeler yaşanmış olup, vatandaşlarımızın yaşam memnuniyetini arttırıcı insan odaklı hizmet ve yönetim anlayışı ile şehrimizi her geçen gün daha iyi yaşanabilir bir şehir yapmak için tüm kurum ve kuruluşlarımız ile üstün bir çaba sarf etmekteyiz.

Bu amaçla çalışmalarımızda her zaman halkımızın yanında ve yakınında olmayı, sizlerle iletişim içinde problemleri yerinde tespit etmeyi ve birlikte çözüm üretmeyi ana prensip olarak belirledik, hüznü ve sevinci paylaşmayı ve dayanışmayı anlamlı bulduk.

Yeni yıl, yeni başlangıç ve umutları beraberinde getirmektedir. 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da Karabük’ümüzün gelişmesi, kalkınması ve daha ileri seviyeye ulaşması için var gücümüzle daha çok çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla 2019 yılının tüm insanlığa sevgi, barış, mutluluk, ve huzur getirmesini temenni ediyor; tüm hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum" ifadeleri ile son buldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Survivor'da Sigara içerken Kameralara Yakalandı !
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Survivor'da Sigara içerken Kameralara Yakalandı !
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA