Karabük Derin Haber

Vekil Ünal, 105 Yaşındaki Salim Amcayı Ziyaret Etti

Vekil Ünal, 105 Yaşındaki Salim Amcayı Ziyaret Etti
2 okundu
19 Ağustos 2019 - 10:40

AK Parti Karabük Milletvekili Ovacık İlçesi Sülük Köyü Göcek Mahallesi'nde oturan Salim Karaçam'ı ziyaret ederek hayır duasını aldı, ziyarette renkli anlar yaşandı.

105 yaşındaki Salim Karaçam, Milletvekili Ünal'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'a selam söylemesini onun için dua ettiğini söyledi. 

Salim Karaçam'ın elini öpen ve onunla bol bol sohbet eden Milletvekili Ünal, "Ovacık’ta 105 yaşındaki Salim amcamızın hanesine misafir olup, elini öperek hayır dualarını istedik.Tayyip Erdoğan yiğittir, milleti için çalışır dualarımız, desteklerimiz ona ve yanındakilere'dir. Allah başımızdan eksik etmesin, diyen Salim amcamızdan da Allah razı olsun." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 105 yaşındaki Salim Karaçam ise, "AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal'ın ziyareti beni sevindirdi. Allah da onları sevindirsin." ifadelerini kullandı.

Son olarak büyüklerin başının tacı olduğunu beliten Milletvekili Ünal şu görüşlere yer verdi:

"105 yaşındaki Salim amcamızı ziyaret ettik. Rabbim büyüklerimize annelerimize babalarımıza sağlıklı hayırlı yaşlar nasip etsin İnşallah. Büyüklerimiz başımızın tacı, onların en iyi şekilde yaşamalarını sürdürmelerini sağlamak görevimizdir.

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.