Karabük Derin Haber

Okula Polis Eli Değdi

Okula Polis Eli Değdi
12 okundu
09 Eylül 2019 - 9:17

Okula Polis Eli Değdi

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları, Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulunun bakım, onarım ve tefrişatını yaptı.

Karabük Valisi Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gönderildi. Ödenek ile bakım, onarım ve tefrişatı yapıldı. Ve İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurlarının özverili çalışmaları ile 20 odasının boya-badana işleri yapıldı. Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulunda incelemede bulundu.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlandı.”Toprağa Özel Sevgi” projesi kapsamında Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulu bahçesine kurulan 100 metrekarelik süs bitkisi serasını gezdi. Vali Gürel, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu ve Okul Müdürü Yurdaer Uysal’dan bilgi aldı.

Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulunda sınıfları ve atölyeleri de gezen Vali Gürel, devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Gönüllü olarak okulun boya badana işlerinde çalışan polis memurlarına işlerinde kolaylıklar diledi.

Sevgibağı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulunda yaptığı incelemede Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel. Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Komutan Yardımcısı Mustafa Kuraş ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu eşlik etti.

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.