Karabük Derin Haber

Köse, Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Köse, Çalışmaları Yakından Takip Ediyor
6 okundu
11 Eylül 2019 - 13:33

Köse, Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, yol yapımından kaldırım yenilemeye, sosyal projelere kadar pek çok çalışmayı yakından takip ediyor.

Yoğun bir tempoyla göreve başlayan ve hız kesmedi. Başkan Köse, yapımı Belediye Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek.  Musalla Mahallesi Yunus Emre Mevkii ile Safranbolu aile mezarlı arkası bağlantı yolunda da incelemelerde bulunda.

Yapılması planlanan yol ile ilgili Belediye Fen İşleri Müdürü Muzaffer Şahin’den bilgi aldı. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse; “2000 Metre uzunluğundaki yol ile ilgili çalışmaları kısa sürede başlatacağız. Burada amacımız uzun süredir büyük bir problem olan Tarihi Çarşı bölgemizdeki trafiği rahatlatmak. Bununla birlikte hem yerli ve yabancı misafirlerimizin hem de Safranbolulu vatandaşlarımızın kullanacaklar. Ve tarihi çarşı bölgesine daha kısa sürede ulaşabilecekleri bir güzergahı da tabela ve yönlendirmeler ile destekleyerek faaliyete geçireceğiz” dedi.

Safranbolu için var güçleri ile çalışmalara devam edeceklerini hatırlattı. Başkan Köse, ekiplerin 7/24 anlayışı ile görev başında olduklarını, el birliği ile Safranbolu’yu. Safranbolulularla birlikte çok daha yaşanılır bir kent haline getireceklerini söyledi.

 

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.