Karabük Derin Haber

Spor Kompleksinde Sona Yaklaşıldı

Spor Kompleksinde Sona Yaklaşıldı
6 okundu
12 Eylül 2019 - 15:20

Spor Kompleksinde Sona Yaklaşıldı

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler çalışmalara ara vermeden devam ediyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin de yakından takip ediyor. Çevre düzenlemesi, yol rehabilite, kaldırım yenileme gibi çalışmalar devam ediyor. Diğer yandan Barış Mahallesinde yapımı devam eden Spor Kompleksinde de sona yaklaşıldı.

Başkan Köse yaptığı incelemenin ardından açıklamalarda bulunarak şu ifadelere yer verdi:

Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yoğun bir tempo ile çalışmalara başladık. Gerek fen işleri gerek çevre temizliği, ya da su ve kanalizasyon gibi ekiplerimiz  hız kesmeden çalışıyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyorlar.  Bu kapsamda mesaim el verdiği süre zarfından ben de ekiplerimizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Hem çalışmalar hakkında bilgi alıyor hem de mesai arkadaşlarımla sohbet etme fırsatı buluyorum

Barış Mahallesinde yapımı devam eden Spor Kompleksinin inşaatının devam ediyor. Ve kısa bir süre sonra buranın Safranbolu’nun hizmetine sunulacağını ifade etti. Başkan Köse, sanayi bölgesinde yol rehabilite çalışmaları ile Aslanlarda çevre düzenleme ve otopark çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.

Tüm ekibi ile birlikte Safranbolu’ya hizmet etmekten büyük onur duyduğunu kaydetti. Başkan Köse, “Vatandaşlarımızın da destekleri ile bıkmadan uzanmadan hizmete devam edeceğiz” dedi.

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.