Karabük Derin Haber

Halk Günü Toplantısına Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Halk Günü Toplantısına Vatandaşlardan Yoğun İlgi
8 okundu
10 Ekim 2019 - 17:03

Halk Günü Toplantısına Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlayan Halk Günü Toplantılarının ilkine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin ve bazı birim müdürlerinin de katıldığı toplantıda Başkan Köse, tek tek vatandaşları dinledi.

Toplantıya katılan Safranboluluların sorunlarını dinleyen ve taleplerini aldı. Safranbolu belediye Başkanı Elif Köse; “Burada amacımız vatandaşlarımız ile bire bir görüşerek sorunları ilk ağızdan dinlemek. Yine çözüm noktasında da karşılıklı istişarede bulunarak talepleri daha çabuk yerine getirmek” dedi.

Şeffaf yönetim ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile Safranbolu Belediyesinin çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti. Başkan Köse; “Bu gün ilk Halk Günü Toplantımızı gerçekleştirdik. Gösterilen ilgiden memnunum. Birlikte sorunları konuştuk ve birim müdürlerimiz de gerekli notları aldılar. Talepler doğrultusunda tamamlanan her çalışmadan talep sahibi vatandaşımızın bilgisi olacak. Bundan sonra her Perşembe günü saat 14.00’da toplantılarımız devam edecek. Katılım sağlayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.