Karabük Derin Haber

“Bize Gözdağı Vereceklerini Sanıyorlar”

“Bize Gözdağı Vereceklerini Sanıyorlar”
25 Okuma
03 Aralık 2019 - 23:41

Karabük’ün Yenice ilçesinde belediye ekiplerince yapılan ağaç budama çalışmalarına kızan kişi yada kişiler Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın eşinin bahçesinde bulunan meyve ağaçlarına zarar verdi.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ise sosyal medya hesabından bahçenin fotoğraflarını paylaşarak yaşanan duruma tepki gösterdi.

Başkan Çaylı, yaptığı açıklamada ağaçların kesen kişinin verdiği zararı kendisinin ve ekibinin hizmet aşkının önüne geçemeyeceğini bildirdi.

"Ağaçları Keserek Bize Gözdağı Vereceklerini Sanıyorlar"

Yaşanan olay karşısında ağaçları kesen kişi ve kişiler için "Önce Allah'ımıza sonra da Yenice halkının vicdanlarına havale ediyorum" diyen Başkan Çaylı sosyal medya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Kıymetli hemşehrilerim, bir süredir belediyemiz ekipleri, merkez ve mahallelerimizde kaldırım ve yol güzergahlarındaki ağaç dallarını budamakta, zaman zaman da ömrünü dolduran ağaçları kesmektedir. Bu hizmetimizin niteliğini ve niceliğini anlayamayan bazı akıl fukaraları, eşim Azize Çaylı’ya ait Fatih Mahallesi'nde bulunan bahçedeki dut ve ceviz ağaçlarını kasıtlı bir şekilde kesmişlerdir. Bunu yapan kişi yada kişileri Yüce Allah’ımızın adaletine havale ediyoruz. Bu aklı evvellerin verdiği zarar beni ve ekibimizin hizmet aşkını kıramayacaktır. Bize zarar vermek isteyen akıl fukaraları güya bizi yıldırmak istemekte ve kendilerine göre bu dut ve ceviz ağaçlarını keserek bize gözdağı vereceklerini sanmaktadırlar. Bu zavallılar şunu iyi bilsin ki, Zeki Çaylı ve ekibi, her olumsuzluğun karşısında dik duracak, adam gibi duracak güce ve dirayete sahiptirler. Bu tür olumsuzluklardan biz güçlenerek çıkmaktayız. Hizmet aşkımız daha da çok artmaktadır. Biz, her zaman her vakit Yenice'nin saygıdeğer halkına hizmeti ibadet saydık, saymaya devam edeceğiz. Çünkü biz hep söyledik, yine söyleyelim birlikte Yeniceyiz. Ağaçlarımızı bilinçli bir şekilde hainler kesebilir, ama asla içimizdeki Yenice ve saygıdeğer Yenice insanının sevgisini azaltamaz. Ağaçlarımızı bilinçli şekilde kesen bu mahlukları önce Allah'ımıza sonra da Yenice halkının vicdanlarına havale ediyorum.” ifadelerini kullandı.


 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Karabük Derin Haber 2020 © Tüm Hakları Saklıdır. Karabük'te doğru haberin adresi.