Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’YA YOĞUN İLGİ

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU’YA YOĞUN İLGİ
2.508 okundu.
22 Nisan 2022 - 16:02

Safranbolu’da, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya yoğun ilgi.

Karabük’ün Safranbolu ilçesindeki 125. Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığında 33. Dönem Jandarma Uzman Erbaş Komando temel kursu kapanış törenine katılmak için Safranbolu’da bulunan Süleyman Soylu’ya, tören sonrasında aileler yoğun ilgi gösterdiler. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, mezuniyet töreninin ardından, eğitimini tamamlayan jandarma komandoların aileleri ile fotoğraf çekilerek onlarla sohbet etti. Bakan Soylu yanına gelerek fotoğraf çekilmek isteyen küçük bir çocukla selfi çekildi. Bakanla fotoğraf çekilmek isteyen başka bir çocuğun fotoğrafını  ise  Ak Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal çekti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu  ile Trabzonlu bir kadın arasında da  ilginç bir diyalog gerçekleşti. Süleyman Soylu’nun yanına gelen kadın, bakan Soylu’ya kendisinin de Trabzounlu olduğunu söyleyerek hemşehrisi olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda teyzesinin oğlunun ismini söyleyerek, Bakan Soylu’ya  tanıyıp tanımadığını sordu. Bakan Soylu aileler ile zaman geçirdikten sonra cami açılışını gerçekleştirerek kentten ayrıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.