Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Ihlamur Terasa “Best Eco-Foundation” Ödülü

Ihlamur Terasa “Best Eco-Foundation” Ödülü
1.383 okundu.
29 Temmuz 2021 - 17:57

Yenice’nin önemli turizm merkezlerinden olan ve eşşiz doğa manzarası ile ziyaretçilerini büyüleyen Ihlamur Teras ulus rası bir sivil toplum kuruluşu olan Ekoturizm Derneği tarafından ödüle layık görüldü. Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı Tokat’ta düzenlenen ödül töreninde   “Best Eco-Foundation”  ödülünü aldı. 

Ihlamur Terasın, sürdürülebilir turizmin yaygınlaştırılması adına Ekoturizm ödülüne layık görüldüğü açıklandı ve ödülü Ihlamur Teras Şirketi adına Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı aldı.

28 Temmuz 2021 Çarşamba günü saat 19.00’da, Tokat İli Dedeman Otelde düzenlenen ödül törenine katılan Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, “ Muhteşem tesisimizi ödüle layık gören Ulus rası Ekoturizm Derneği’ne teşekkür ediyorum “ dedi.
Amerika’da 1990 yılında kurulan, 206 ülkede üyesi olan, 55 ayrı destinasyonda temsilci başkanı bulunan, Dünya’nın en geniş kapsamlı Ulus rası Ekoturizm Derneği tarafından düzenlenen ödül törenine, 30’a yakın Büyükelçi, çok sayıda Ekoturizm profesyonelleri, yurt içi ve yurt dışı medya mensupları, Dünya’ca ünlü sosyal medya fenomenler ve özel davetliler katıldı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.