Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

Karabük Esnafı Nurettin Tümen İle Devam Dedi

Karabük Esnafı Nurettin Tümen İle Devam Dedi
Mevlüt Budak( [email protected] )
1.819 okundu.
08 Ocak 2022 - 18:04

Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Seçimleri sonuçlandı. Mevcut Başkan Nurettin Tümen ile Ali Rıza Gökçekli arasında çekişmeli geçen seçimde kazanan taraf Nurettin Tümen oldu. 

Yaklaşık 4 aydır devam Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık yarışı bugün yapılan seçimle tamamlandı. Karabük Esnafı yapılan seçimde Nurettin Tümen’le devam dedi. Sabah saat 10.00’da başlayan olağan kongre de sandıklar açıldı.

Yaklaşık Bin 200 üyenin rekor düzeyde katılım sağlandığı seçimde Karabük Esnaf ve Sanatkarlar Odasının 2005’de kurucusu olan Nurettin Tümen 17 yıllık başkanlığını korumuş oldu. Değişim parolası ile yola çıkarak kapı kapı esnafları dolaşan Ali Rıza Gökçekli 551 esnafın oyunu alırken, istikrar parolası ile yola çıkan Kurucu Başkan Nurettin Tümen 631 esnafın oyu ile yola devam dedi.

Demokrasi şöleninin yaşandığı Esnaf Odası Başkanlığı seçiminde adaylar oyların sayılmasının ardından birbirini tebrik etti.

Karabük Derin Haber ailesi olarak 81 oyla seçimi kazanan Nurettin Tümen’i tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyoruz. Bununla beraber değişim parolası ile yola çıkarak demokrasi şöleninin yaşanmasına katkı sağlayan başkan adayı Ali Rıza Gökçekli’yi medeni cesaretinden dolayı kutluyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.