Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Abdullah Çakır’dan Sessiz Sedasız Adaylık Başvurusu

Abdullah Çakır’dan Sessiz Sedasız Adaylık Başvurusu
1.248 okundu.
15 Mart 2023 - 16:29

CHP önceki dönem İl Başkanı Abdullah Çakır, milletvekilli adaylık müracaatını yaptı. Ülkemizdeki 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği genel seçimlerinin tarihinin açıklanmasının ardından, siyasi partilerdeki adaylık müracaatlarımda bir bir yapılmaya başlandı. Millet İttifakının Karabük’te tek liste halinde mi yoksa ittifakı oluşturan partilerin ayrı liste halinde mi girecekleri henüz netlik kazanmadı.

CHP’de uzunca bir dönem İl Başkanlığı yapmasının ardından parti genel merkezi milletvekili adayı olacak istifa etsin kararıyla birlikte Çakır, geçtiğimiz günlerde istifa etmişti. Millet İttifakının amiral gemisi CHP’de kimlerin listenin sırlamasına gireceği henüz netleşmedi. Bununla birlikte aday olmak için partiye müracaat edenlerde sessiz sedasız bu taleplerini yazılı bildirmeye başladılar. CHP’nin eski il başkanı Abdullah Çakır’da gövde gösterisi yerine sessiz sedasız müracaat etmeyi yeğledi.

Çakır, “Milletvekili aday adaylığı başvurumu yaptım. Ülkemize yuvamız Karabük’e partimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.