Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

İş İnsanı Salih Aydın Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı

İş İnsanı Salih Aydın Milletvekili Aday Adaylığını Açıkladı
1.145 okundu.
17 Mart 2023 - 14:57

İş insanı Salih Aydın,14 Mayıs Genel Seçimleri için AK Parti aday adaylığı müracaatını, AK Parti İl Başkanlığı binasına gelerek yaptı.

Kalabalık bir grup ile binaya gelen İş insanı Salih Aydın, aday adaylığı başvurusunun ardından konuşmasını gerçekleştirdi.

İş insanı Salih Aydın yaptığı konuşmada, “AK Parti sevdam 2001 yılında mazlumların ve mağdurların umudu, Dünya lideri Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Karabük ziyaretinde tişörtümün yakasına taktığı, benim için o günden beri büyük anlam taşıyan AK Partimizin rozetini yakamdan gördüğüm an başladı.

Kurulduğu günden bu yana gönül verdiğimiz, hizmet ettiğimiz, kutlu mücadelenin her aşamasında iyi günde kötü günde, en zor zamanlarda mensubu olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğumuz AK Parti çatısı altında millete hizmet yolunda AK Partimizden, kutlu davamızdan bugün ilk günkü aşkla ilk günkü heyecanla, sizin içinizden gelen Salih Aydın kardeşiniz, abiniz ve oğlunuz olarak Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurumu yaparak millete hizmet yolunda ‘bismillah’ diyorum” ifadelerine yer verdi.

Salih Aydın’ın konuşmasının devamı videoda;

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.