Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

KARABÜK TSO’YA İKİNCİ BAŞKAN ADAYI FATİH ÇAPRAZ

KARABÜK TSO’YA İKİNCİ BAŞKAN ADAYI FATİH ÇAPRAZ
2.236 okundu.
29 Eylül 2022 - 22:06

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine birkaç gün kala ikinci başkan adayı Fatih Çapraz Oldu.

Geçtiğimiz günlerde kentimizin tanınmış müteahhitlerinden Adnan Çebi başkan adaylığını açıklamıştı. Çebi’nin adaylığını açıkladığı basın toplantısında söylediği bazı sözler tepki çekmişti.

Adnan Çebi’nin “Bu memleket haddecilerden ibaret değil” şeklindeki sözleri, Demir Çelik camiasında büyük yankı oluşturmuştu. Karabük Milletvekilleri, Ak Parti İl Başkanı ve Karabük Belediye Başkanı, dün akşam bir araya gelerek  kentimizdeki demir çelik üreticileri arasında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Toplantıda duyulan rahatsızlık dile getirilirken, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz’ün, Adnan Çebi’nin partilerinin desteklediği bir aday olmadığını söylediği ortaya çıktı. Altınöz ve Karabük Milletvekillerinin, Adnan Çebi’nin adaylık talebini kendilerine ilettiğini ve kendilerinin de herkesin aday olabileceğini söylediklerini bunun destek manasına gelmediğini vurguladıkları kulislerde gün boyu konuşuldu.

Akşam saatlerinde ise İş İnsan Fatih Çapraz’dan basın kuruluşlarına bir açıklama gönderildi. Gönderilen açıklamada “8 Ekim 2022 tarihinde yapılacak olan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis ve Komite Seçimlerinde iş dünyamızdan gelen talepler doğrultusunda ekibimizle birlikte aday olmaya karar verdik. Amacımız; birlik ve beraberlik içerisinde Sanayinin Beşiği, Emeğin Başkenti, Cumhuriyet Kenti Karabük’ümüzün iş dünyasını, tek bir insanımızı istihdam eden üyemizden, binlerce Karabüklüye iş ve aş veren sanayicilerimize kadar tüm üyelerimizi en etkin şekilde temsil ederek her alanda daha da ileriye taşımaktır” ifadeleri belirtildi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.