Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Vali Gürel Öğrencilerin Mahkemesine Katıldı

Vali Gürel Öğrencilerin Mahkemesine Katıldı
1.860 okundu.
14 Ekim 2022 - 12:13

Karabük Valisi Fuat Gürel, Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Adalet Bölümü öğrencilerinin Sulh Ceza Mahkemesinin ilgili alanında yer alan bir dava dosyasını canlandırdıkları senaryoyu takip eden Gürel, öğrencilerin performansını takdir etti.

Gürel’e; Eskipazar Kaymakamı Furkan Korkusuz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü Kadir Yırtar, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez ve İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erdal Üngören eşlik etti.

Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi Pansiyon binasında incelemelerde bulunan Gürel, öğlen yemeğini, pansiyon da kalan ve taşımalı eğitime tabi olan öğrencilerle birlikte yiyerek sohbet etti.

Adalet Bölümü öğrencilerinin Sulh Ceza Mahkemesinin ilgili alanında yer alan bir dava dosyasını canlandırdıkları senaryoyu takip eden Gürel ve protokol üyeleri öğrencilerimizi tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi.
Okul Müdürü Çetin Mustafa Kapucuoğlu’dan eğitim planları ve okul hakkında bilgiler alan Gürel, sınıfları ziyaret etti. Elektrik Bölümü sınıfını ve atölyede uygulamalı eğitim alan öğrencilerle de bir araya gelen Gürel, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek ailelerine selamlarını iletmelerini istedi.

 

ADALET BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN SULH CEZA MAHKEMESİNİN İLGİLİ ALANINDA YER ALAN BİR DAVA DOSYASINI CANLANDIRDIKLARI SENARYOYU TAKİP EDEN GÜREL VE PROTOKOL ÜYELERİ ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDEREK EĞİTİM HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLEDİ. (ERSİN TURAN/KARABÜK-İHA)
Karabük Valisi Fuat Gürel, Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.