Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Cumhur Ünal’dan “Muhtarlar Günü” Mesajı

Cumhur Ünal’dan “Muhtarlar Günü” Mesajı
1.242 okundu.
18 Ekim 2022 - 17:31

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, 19 Ekim Muhtarlar Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ünal yayınladığı mesajda “Dеmоkrаsi zincirinin ilk halkasını oluşturan muhtarlık teşkilatı, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, devletimizin her noktadaki kurumsal temsilciliğidir.

Muhtarlarımız vatandaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak, hayatlarına, yaşamlarına dokunmak, on değer katmak, varsa problemlerini çözmek için Cumhuriyet tarihimiz boyunca mahallerimizin ve köylerimizin en önemli temsilcisi olmuşlardır. Hem milleti, hem de devleti temsil gibi önemli bir sorumluluğu üstlenen muhtarlarımız, vatandaşlarımızla kamu arasında köprü vazifesi görerek bizlere de yardımcı olmaktadırlar.

Memleketimizin, vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için büyük bir şevkle çalışan muhtarlarımız vatandaşlarımıza götürülen hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik, modern ve çağdaş bir anlayışı da beraberinde getirmektedir. Günümüzde kendini yenileyen kurumların başında gelen muhtarlık müessesesi, hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetinde olmuştur.

Her fırsatta bir araya gelmeye çalıştığımız Karabüklü muhtarlarımız başta olmak üzere ülkemiz genelinde görevlerini layıkıyla yerine getiren tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, Ahirete irtihal etmiş muhtarlarımıza Allahtan rahmet, hayatta olan muhtarlarımıza sağlık, esenlikler ve başarılar diliyorum” ifadelerinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.