Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Karabük’te Sel Afetinin Yaralı Sarılıyor

Karabük’te Sel Afetinin Yaralı Sarılıyor
1.098 okundu.
20 Ekim 2022 - 13:07

Karabük’ün Yenice ve Safranbolu ilçelerinde 26 Haziran’da yaşanan sel afetinin yaralarının sarılması için yapılan çalışmalar, hız kesmeden devam edildiği bildirildi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz sel afetinde zarar gören Yenice Şeker Kanyonu İstinat Duvarı, Yenice İncebacaklar Köprüsü, Yenice Güney-Tır Köprüsü ve Safranbolu Değirmencik Köyü Köprüsü yapımı işinin Karabük İl Özel İdaresi tarafından önümüzdeki hafta ihaleye çıkacağını duyurdu. AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz sel afetinin yol açtığı yıkımı ortadan kaldırmak, yaraları sarmak için gereken tüm adımların atılmaya devam edildiğini ifade etti. Altınöz, konuşmasının devamında  “5 ay önce Karabük’ümüzde aşırı yağışlar nedeniyle yaşadığımız sel afetinin ilk anından itibaren yaralı sararak, izlerini süratle silerek devletimizin tüm imkanlarını seferber ettik. Sel afetinde zarar gören proje hazırlıkları tamamlanan Yenice Şeker Kanyonu İstinat Duvarı, Yenice İncebacaklar Köprüsü, Yenice Güney-Tır Köprüsü ve Safranbolu Değirmencik Köyü Köprüsü yapımı işi ilgili bakanlıklarımızdan gelen ödenek ve desteklerle Karabük İl Özel İdaremiz tarafından ihaleye çıkıyor. Her kaybı telafi edecek güç, imkân ve kararlılığa sahibiz. AK Parti o k sel afetinin yaşandığı ilk andan itibaren milletimin yanında olduk.

“AK Parti hükümetleri o k her kaybı telafi edecek güç, imkân ve kararlılığa sahibiz”

Yaralı sarmak, izlerini silmek için ilgili bakanlık ve kurumlarımızla yakından takip ederek çalışmalarımızı sürdürdük. AK Parti hükümetleri o k her kaybı telafi edecek güç, imkân ve kararlılığa sahibiz. Milletimiz için çalışmayı sürdüreceğiz. Ben Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık’a, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’a ve İl Özel İdaresi ile emek veren ilgili tüm kurumlarımıza, tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.