Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Ünal’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Ünal’dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
1.105 okundu.
27 Ekim 2022 - 18:55

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ünal mesajında “Bugün millet o k Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutlamanın sevincini yaşıyoruz.

Aziz milletimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, düşmana karşı omuz omuza vererek tarihin az şahit olduğu bir İstiklal Savaşı başlatmış ve şanlı tarihimize yaraşır bir mücadele örneği göstererek Cumhuriyeti kurmuştur.

Dün olduğu gibi bugün de iç ve dış tehditlere karşı gereken cevabı verebilecek güç ve kudrete sahip bir milletiz. Asla unutulmamalıdır ki 99 yıl önce İstiklal Harbimizi zafere taşıyan, Cumhuriyetimize can veren ruh, bugün de dimdik ayaktadır. Bu ruh dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de devletimize karşı planlanan hain oyun asla müsaade etmeyecektir. Ortak tarih, kader ve amaç birliğine dayanan sağlam temeller üzerinde yükselen Cumhuriyetimiz sayesinde, bu topraklar üzerinde yaşayanlar, sevinçte ve hüzünde, ocağını ve aşını paylaşmada ne kadar kardeş olduğunu göstermiştir. Devletimiz, Cumhuriyeti ilan ettiği günden bugüne kadar vizyonunu geliştirerek emin adımlarla geleceğe yürümektedir. Muasır medeniyeti yakalamış modern ve büyük Türkiye ideali yolunda hedeflerini gerçekleştirmektedir. Cumhuriyetimizin 100. yılında belirtilen hedeflere ulaşmak için aldığımız görevi layıkıyla yerine getirmek için bıkmadan yorulmadan çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Cumhuriyetimizin banisi Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve onun kahraman silah arkadaşları olmak üzere,  şanlı tarihimizin ölümsüz sembolleri olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize minnet ve şükran duygularımı sunuyorum. Aziz milletimizin ve tüm Karabüklü hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini belirtti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.