Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Engelsiz Kafe’nin Açılışı Yapıldı

Engelsiz Kafe’nin Açılışı Yapıldı
1.310 okundu.
03 Aralık 2022 - 19:15

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde engellilerin sosyalleşmesine yönelik hayata geçirilen ve hazırlıkları tamamlanan Engelsiz Kafenin açılışı yapıldı.

Safranbolu Belediyesi, sosyal belediyecilik faaliyetleri çerçevesinde engelli vatandaş yönelik proje çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatlarıyla Emek Mahallesinde bulunan hizmet binası engellilerin kullanımına sunulan kafeye çevrildi. Hazırlıkların tamamlanmasıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü çerçevesinde Engelsiz Kafenin açılışı Belediye Başkanı Elif Köse’nin katılımıyla gerçekleştirildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Elif Köse, hazırlığı yapılan kafenin hem engelliler hem de engelli aileleri için çok önemli olduğunu belirtti.

Böyle bir mekanın açılışı için geç kalındığını ifade eden Köse, dezavantajlı vatandaş yönelik gerekli çalışmalar yapılması noktasında her türlü adımları atacaklarını kaydetti.

Konuşmanın ardından kafenin açılışı kurdelesi kesildi. Engelli çocuk resim ve el beceri noktalarında etkinlikler yaptırıldığı program hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.