Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

KESDER ‘den “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Kahvaltısı

KESDER ‘den “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” Kahvaltısı
1.177 okundu.
23 Ocak 2023 - 15:52

KESDER Yönetim Kurulu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlamak amacıyla kahvaltı etkinliği düzenledi.

Dernek Başkanı İdris Çankaya, düzenlenen kahvaltı programında yaptığı konuşmada, “Kentte görev yapan bütün basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlu olsun.
Siz kıymetli Basın mensupları Gazeteciler olarak gecenizi gündüzünüze katarak çalışıyorsunuz. Kamuoyunun bilgilenme hakkının siz basın mensupları vasıtasıyla yerine getirildiği için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Çankaya “4 yıldan bu yana dernek başkanı olarak görev yapıyorum ve KESDER olarak siz değerli basın mensupları ile her zaman iç içe olduğumuzun altını çizmek isterim. KESDER olarak aptığımız tüm faaliyetleri ve projelerimizi en iyi şekilde halka duyurduğunuz için şükranlarımızı sunarız. Çalışma ve gayretlerimizle beraber sizlerin yaptığı haberler ile 17 yıllık mülk edinme özlemimizi bitirdik. Bizlere her zaman destek veren, yanımızda olan, kahvaltı programımıza katılım sağlayan, arayıp mazereti nedeniyle gelemeyen tüm basın mensuplarımıza şahsım ve KESDER Yönetimi adına teşekkür ederiz. Hepinizden Allah razı olsun.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.