Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

Cumhur Ünal’dan “Regaip Kandili” Mesajı

Cumhur Ünal’dan “Regaip Kandili” Mesajı
1.200 okundu.
26 Ocak 2023 - 12:47

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, “Regaip Kandili” vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Ünal yayınladığı mesajda, ” Mübarek üç aylara kavuşmanın huzurunu ve heyecanını yeniden yaşarken, dinimizce, birçok lütuf ve ihsanla dolu, kıymeti büyük zaman dilimlerinden sayılan bir Regaip gecesine daha ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bu mübarek geceler, Müslümanların birbirine kenetlenmesine vesile olan, manevi duygularımızın zirveye ulaştığı,  ilahi rahmet ve mağfirete mazhar olunan, huzur ve sürura kavuştuğumuz müstesna zaman dilimleridir. Bu önemli geceleri, kalplerimizi iman, ilim, hikmet ve hakikat nuruyla aydınlatabilmek için güzel bir fırsata dönüştürdüğümüz, birlik beraberlik ve kardeşlik duygularımızı artırdığımız ve  doğruya, güzele, iyiye yönelebildiğimiz ölçüde  hakkıyla eda etmiş oluruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Karabüklü hemşerilerim başta olmak üzere tüm İslam Alemi’nin Üç Aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyor, manevi atmosferi yüksek olan bu günlerin İlimize, Ülkemize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.