Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.
casino siteleri

KBÜ İş Birliği Anlaşmalarına Devam Ediyor

KBÜ İş Birliği Anlaşmalarına Devam Ediyor
3.757 okundu.
17 Aralık 2021 - 18:26

Karabük Üniversitesi iş birliği anlaşmalarına devam ediyor. Türkiye’nin en çok yabancı öğrencisi olan üniversitelerden birisi olan Karabük Üniversitesi ile Karakoram Ulus rası Üniversitesi ile akademik iş birliği protokolü imzalandı. 

Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Pakistan’ın Karakoram Ulus rası Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Atta Ullah Shah’ı makamında ağırladı. Pakistan’da bulunan Karakoram Ulus rası Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Atta Ullah Shah akademik iş birliği için Karabük Üniversitesine geldi. Rektör Prof. Dr. Shah Karakoram Ulus rası Üniversitesi’nde ulus rası öğrenci konusunda Karabük Üniversitesi’ni örnek almak istediklerini belirtti. Gerçekleşen görüşmelerin ardından iki üniversite arasında akademik iş birliği protokolü imzalandı.
Konuk rektör daha sonra Karakoram Ulus rası Üniversitesi’ni anlatan bir sunum yaptı. Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat da Karabük Üniversitesi hakkındaki bilgileri Rektör Shah’a aktardı.
KBÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mücahit Coşkun ve Prof. Dr. İzzet Açar, Ulus rası İlişkiler Ofisi Koordinatörü Öğr. Gör. Oya Çepni Önalan Rektör Polat’a eşlik etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Karabük Derin Haber Copyright © 2023 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.