Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

Kardemir Eurasia Rail Fuarı ile Adından Söz Ettirdi

Kardemir Eurasia Rail Fuarı ile Adından Söz Ettirdi
1.436 okundu.
30 Kasım 2021 - 16:48

Kardemir Eurasia Rail Fuarı ile birçok yerli ve yabancı birçok firmayla bir araya geldi. Ülkemizin ilk ve tek demiryolu tekerleği ve rayı üreticisi unvanı ile fuar da yer alan KARDEMİR demiryolu tekerleğini ilk kez sergileme fırsatını yakaladı.

Fabrikalar kuran fabrika unvanı ülkemizde ve dünyanın çeşitli bölgelerinde kurulan fabrikalarda imzası bulan Kardemir Eurasia Rail Fuarı ile raylı ulaşım sektöründe adından söz ettirmeye devam etti. 25-27 Kasım 2021 tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda Kardemir yerli ve yabancı bir çok firma ile bir araya gelerek demiryolu tekerleği ve demiryolu rayı hakkında bilgiler verdi.

Pazar alanlarını geliştirmek için çalışmalarına devam eden Kardemir’in standını Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Ali Karaismailoğlu, Devlet Demiryolları Genel Müdürü Metin Akbaş ve Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi Genel Müdürü ve Mustafa Metin Yazar ziyaret etti.

Türk demiryolu sektörünün öncü kamu kuruluşları ve özel sektör temsilcileri ile yakın temasların kurulduğu fuar süresince, özellikle sertifikasyon süreci tamamlanan demiryolu tekerleği ihracatı konusunda birçok uluslararası firma ile görüşmeler sağlandı.

“Demiryolu Tekerleği Seti Ürünü İlgiyle Karşılandı”

Uluslararası demiryolu, hafif raylı sistemler ve altyapı-lojistik alanında dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan Eurasia Rail Fuarı’nda Kardemir, demiryolu tekerleği setini ilk kez sergileme fırsatı yakaladı. Raylı sistemler sektörünün hizmetine sunulan demiryolu tekerleği seti ürünü, ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Türkiye’nin demiryolu ihtiyaçlarının karşılanmasında dışa bağımlılığı ortadan kaldırma kararlılığı ile çalışmalarını sürdüren Kardemir, bir yandan da ülkemizin ihracatına bu alanda da katkı sağlamaya devam ediyor. Üretim verimliliğinde ve kalitesinde sürdürülebilir bir ivme yakalayan fabrika, güçlü ve istikrarlı yönetim anlayışı ile ülkemizin gururu olmaya devam etmeyi hedefliyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.