Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

KARDEMİR Genel Müdürü Hüseyin Soykan Zorunlu İzne Çıkarıldı

KARDEMİR Genel Müdürü Hüseyin Soykan Zorunlu İzne Çıkarıldı
9.320 okundu.
16 Haziran 2020 - 11:37

KARDEMİR’de dün yapılan yönetim kurulu toplantısı sonrası Genel Müdür Hüseyin Soykan izne çıkarıldı.

Edinilen bilgilere göre dün sabah saat 10.00’da başlayan yönetim kurulu toplantısı akşamın geç saatlerine kadar devam etti.

Toplantı da çok sayıda konunun yanı sıra iç denetim direktörlüğünün hazırladığı dosyanın geniş şekilde konuşulduğu öğrenildi.

Toplantı esnasında Genel Müdür Hüseyin Soykan’ın da görevden alınıp alınmaması konusunun da gündeme geldiği, ancak seçimli genel kurula 3 ay kalması nedeniyle uygun olmadığı fikrinin çıktığı belirtiliyor.

Öte yandan ülkemizde demir-çelik sektörünün önde gelen kuruluşlarından KARDEMİR’de bu tür ani kararların doğru olmadığı da öne çıkan yorumlar arasında.

KARDEMİR yönetim kurulunca tedbir amaçlı alınan karara göre Genel Soykan’ın zorunlu izne gönderildiği ortaya çıkarken, geri dönüp dönmeyeceği henüz netleşmedi.

Diğer yandan KARDEMİR’de genel müdür yardımcıları arasında da bir uyumsuzluğun olduğu farklı kaynaklardan dile getiriliyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yolbulan’ın pandemi sonrası dönemde bugün KARDEMİR’de önemli toplantılar yaptığı öğrenildi.

Yolbulan’ın ünite müdürleri ve genel müdür yardımcılarıyla bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptığı belirtiliyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2020 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.