Karabük Derin Haber – Karabük Haber'in Doğru Adresi

Azmettiricinin bulunamayışının üzerinden GÜN geçti.

KARDEMİR İşçi Kurası Çekildi, Karabük Derin Haber Canlı Yayınladı

KARDEMİR İşçi Kurası Çekildi, Karabük Derin Haber Canlı Yayınladı
5.063 okundu.
15 Eylül 2021 - 13:42

Kardemir işçi kurası çekildi. Yüzlerce işçi adayını ilgilendiren KARDEMİR çekiliş kurası Soğuksu Merkez Spor Salonu’nda yapıldı. 69 kişinin istihdam edileceği kura çekilişini Karabük Derin Haber canlı olarak yayınladı. 

Soğuksu Merkez Spor Salonu’nda düzenlenen kura çekimine İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Uğur Altındağ, Hukuk Genel Müdür Yardımcısı Arslan Narin, İç Denetim Başkanı Bilal Yıldız, ENBATI Yönetim Kurulu Başkanı İlker Ilgın, Kurumsal Müdür Şakir Kurter ve başvuru yapan işçi adayları katıldı.

Binlerce başvurunun yapıldığı KARDEMİR işçi kurası çekilişini Karabük 1. Noteri gerçekleştirdi. Korona virüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen KARDEMİR işçi kura çekimi öncesinde adaylar HES kodu sorgulaması yapıldıktan sonra içeriye başladı.
İşçi alımı ilanında belirtilen kriterlere uygun olan kişilerin davet edildiği kura çekimi noter huzurunda gerçekleşti. KARDEMİR kura çekilişinde;

 • Elektrik bölümünde 30 Asil 30 yedek,
 • Makine bakımı bölümünde 10 Asil 10 Yedek,
 • Genel işçi statüsünde 29 Asil 29 Yedek kişi olmak üzere toplam 138 kişi, basın mensupları ve adaylar tarafından çekilen kurayla belirlendi. Kura çekilişinde asil ve yedek adayların isim listesini ise Karabük 1. Noter’in onayından geçtikten sonra Kardemir kurumsal internet sitesinden ve Karabük Derin Haber’de yayınlanacak.

Kurada isimleri okunan adaylar büyük sevinç yaşarken, güzel haberi ilk olarak aileleriyle paylaştı.
Kura çekimi yapmak için noter huzurunda sıraya giren adaylardan İsmail Berat Göktaş (23), “Kura çekmek için aşağıya indim, kura çekeceğim sırada önümdeki arkadaş benim ismimi çekti. Çok mutluyum ve sevinçliyim. İş hayatımda da başarılı olacağıma inanıyorum. Ailemle paylaştım onlar da çok mutlu oldular” diye konuştu.

“Kardemir İşçi Kurası Çekilişini Karabüklüler Derin Haber Farkıyla İzledi”

Binlerce kişiyi yakından ilgilendiren KARDEMİR kurasını Karabüklüler Derin Haber’den izledi. Kura çekilişi başlar başlamaz facebook sayfasından canlı yayına başlayan Karabük Derin Haber’i anlık yaklaşık 2 bin kişi izlerken toplamda izlenme sayısı ise 64 bine ulaştı.

Karabük’te canlı yayın sistemine sahip tek basın kuruluşu olan Karabük Derin Haber canlı yayınları ile Karabük’te adından söz ettirmeye devam ediyor. KARDEMİR Kura çekilişini yayınını izlemek için tıklayınız;

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Karabük Derin Haber Copyright © 2022 - Tüm hakları saklıdır. Karabük'de Doğru Haberin Adresi.